functie van  tot duur  
           
José van Dun voorzitter 16-6-2016 heden   vz. Vanaf 5-9-19
Henk Theeuwes voorzitter 27-5-2003 13-7-2019 16,1 vz. vanaf 21-6-04
Jos Geerts (Maay) voorzitter 24-11-1998 7-6-2004 5,5 vz. vanaf 8-3-99
Leon van Zoggel voorzitter 14-4-1992 27-4-1999 7,0 vz. van 18-11-93 tot 22-4-96
Marie Seeuws-Loos voorzitter  14-4-1992 24-11-1998 6,6 vz. 22 apr. 1996  secr. in 1995
John Bindels voorzitter 19-3-1987 11-3-1993 6,0  
Jos Verheijen  voorzitter 5-11-1982 19-3-1987 4,4  
           
Toon de Bont secretaris 30-11-2017 heden   secr. vanaf 29-1-19
Angela Roelen secretaris 2-5-2016 29-1-2019 2,7  
Els Schmitz secretaris 6-4-2014 2-5-2016 2,1  
José Beerens secretaris 2-4-2007 6-4-2014 7,0  
Jeanne Leijten secretaris 27-4-1999 14-4-2008 9,0 secr. vanaf 21-6-04
Bernadette de Bont secretaris  29-5-2001 7-6-2004 3,0  
Piet Dirven secretaris 8-6-1998 29-5-2001 3,0  
Sandra Sommen secretaris 24-4-1995 20-4-1998 3,0  
Jannie Kros-Bakker secretaris 14-4-1992 24-4-1995 3,0  
Cor vd Brandt secretaris 5-11-1982 14-4-1992 9,4 secr. vanaf 12-4-89
Annet Jansen secretaris 25-3-1986 12-4-1989 3,1  
Arie Keustermans secretaris 5-11-1982 25-3-1986 3,4  
           
John Tielemans penningmeester 5-9-2019 heden    
Monique Tielemans penningmeester 2-5-2016 5-9-2019 3,3 pm. vanaf 24-4-17
Peter Antonis penningmeester 1-9-2008 24-4-2017 8,6  
Wim Kusters penningmeester 27-5-2003 14-4-2008 4,9  
José van Engelen penningmeester 27-3-1991 27-5-2003 12,2 vz. van 11-4-93 tot 18-11-93 
Nel Boeren penningmeester 5-11-1982 27-3-1991 8,4 pm. vanaf 2-4-1987
Mevr. Sjos van Loon penningmeester 5-11-1982 19-3-1987 4,4  
           
Ad Laurijssen bestuurslid 14-9-2009 24-4-2017 7,6  
Annette Snijders bestuurslid 7-6-2004 2-5-2016 11,9  
Lut Geerts bestuurslid 7-6-2004 27-4-2009 4,9  
Frans van Rooij bestuurslid 27-5-2003 27-3-2006 2,8  
Riet Aerts bestuurslid 27-5-2003 27-3-2006 2,8  
Jos Geerts (Bern) bestuurslid 18-11-1993 7-6-2004 10,6  
Anna Roelen bestuurslid 5-11-1982 14-4-1992 9,4  
Jaan Verhoeven bestuurslid 19-3-1987 4-4-1990 3,0  
Monique Oonincx bestuurslid 12-4-1989 9-11-1989 0,6  
Frans Remeijsen bestuurslid 24-2-1988 12-4-1989 1,1  
Fon Tuytelaars bestuurslid 5-11-1982 24-2-1988 5,3